آشنایی به 5 برند معتبر سیستم اعلام حریق 

در اینجا شما بطور کامل با پنج برند سیستم اعلام حریق که دارای گواهی نامه های معتبر جهانی و تایید سازمان آتش نشانی هستند بطور جامع آشنا خواهید شد

سیستم اعلام حریق زتا

سیستم اعلام حریق زتا

اعلام حریق زتا Zeta یکی از محصولات شرکت “GLT Exports” است که  سال ۱۹۸۵ با نام تجاری “Zeta” در کشور انگلستان تأسیس گردید. این شرکت غیر از تولید سیستم های اعلام حریق در زمینه تولید سیستم های کاشف گاز و سیستم های امرجنسی و صوتی فعالیت داشته و با توجه به کیفیت تولید و کسب استانداردها و گواهینامه های بین المللی مفتخر به صادرات به بیش از ۵۰ کشور در UK ، اروپا، آفریقا، آسیای میانه، آسیای جنوبی و آمریکای جنوبی گردیده است…….

سیستم اعلام حریق زیتکس

سیستم اعلام حریق زیتکس 

اعلام حریق زیتکس Zitex   فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶در شهر تبریز قطب اعلام حریق ایران آغاز نموده است .و از آنجا که همواره کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده  اقدام به اخذ گواهی نامه ها و استانداردهای متعددی همچون  CE ، ISO9001  و همچنین اولین بــرند ملی تائید صلاحیت شده توسط سازمان آتش نشانی و خدمـات ایمنـی شهـرداری تهران گردیده است.

سیستم اعلام حریق آریاک

سیستم اعلام حریق آریاک

اعلام حریق آریاک که توسط شرکت آریاک الکتریک تولید میگردد از حدود سال ۱۳۶۷ فعالیت خود را  در زمینه تولید اعلام حریق آغاز نموده  و اکنون با بیش از ۲۶ سال  تجربه ، در زمینه طراحی و تولید  سیستم اعلام حریق فعالیت دارد  و ضمن دارا بودن گواهی تولید از وزارت صنایع در خدمت مشتریان عزیز می باشد .

اعلام حریق سنس

اعلام حریق سنس Sens

سیستم اعلام حریق سنس در سال ۱۳۸۷ و در شهر تبریز با هدف تولید و توزیع سیستم های اعلام حریق فعالیت خود را آغاز نمود.

این شرکت در ابتدا به طراحی و تولید اعلام حریق متعارف و پس از آن به طراحی و تولید اعلام حریق آدرس پذیر روی آورد.

از آنجائی که برند اعلام حریق سنس اولین دارنده آزمایشگاه اعلام حریق و همچنین دارنده گواهینامه ISO می باشد، موفق گردیده علاوه بر توزیع محصولات خود به ۳۱ استان ایران، اعلام حریق سنس را به کشور ترکیه نیز صادر نماید.

آموزش سیم کشی اعلام حریق

سیم کشی سیستم اعلام حریق چگونه است ؟

سیم کشی سیستم اعلام حریق و چگونگی نصب تجهیزات اعلام حریق ، در این مقاله سعی داریم شما را آشنا کنیم با نحوه سیم کشی اعلام حریق ، نحوه تست زون و یا مدارهای دتکتور ها و شاسی ها ، نحوه تست مدار آژیر و کنترل پنل سیستم اعلام حریق

 شایان ذکر است که شما با مطالعه این آموزش می توانید در امر عیب یابی و رفع عیب سیم کشی اعلام حریق خبره شوید.

اعلام حریق پرلا

 اعلام حریق پرلا

مجموعه شرکتهای ایمنی و حفاظتی  پرلا (Prella) یکی از تولیدکنندگان و صادرات تجهیزات ایمنی در انواع دتکتور اعلام حریق دتکتورهای نشت گاز بر اساس استانداردها و دستور العمل های بین المللی در کشور چین طراحی و تولید میشود. محصولات آن بدلیل طراحی زیبا، مشخصات فنی خوب و قیمت مناسب ، چند سالی است که در بازار ایران مورد استقبال خریداران قرار گرفته است.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]