اعلام حریق سایان

تجهیزات اعلام حریق سایان در شهر مشهد و توسط شرکت سایان نیرو گستر ، طراحی و تولید می گردد.

سایان نیرو گستر، محصولات خود را از نوع اعلام حریق اتوماتیک و سری تجهیزات متعارف ( اعلام حریق کانونشنال )  تولید و به بازار عرضه می کند.از ویژگی های بارز محصولات اعلام حریق سایان ، هماهنگ بودن با استاندارد BS-5839   که از معتبرترین استاندارد های اروپاست می باشد. این هماهنگی و منطبق بودن با محصولات  اروپایی باعث گردیده  که اعلام  حریق سایان مورد تایید آتش نشانی تهران نیز باشد.اما شرکت سایان نیرو گستر ،از آنجائیکه گارانتی ، خدمات پس از فروش و رضایت مشتریان  را سرلوحه موفقیت خود قرار داده تمام محصولات اعلام حریق سایان را تحت پوشش گارانتی مادام العمر قرار داده تا مشتریان  و عاملین فروش و  نصب  این برند هیچ گونه نگرانی در ارائه و نصب این محصولات نداشته باشند.

سایان تولید دتکتورهای دودی ، حرارتی ، شاسی ، آژیر فلاشر ،کنترل پنل و ریموت اندیکاتور را در سبد محصولات خود قرار داده.

ازآنجاییکه خریداران اعلام  حریق همواره کیفیت و بهرمندی از یک سیستم اعلام حریق  کارآمد و مطمئن را خواستار هستند همواره باید نحوه تولید ، استانداردها و کیفیت محصولات اعلام حریق را دقیق بررسی و مورد مطالعه قرار دهند ، از نکات بسیار مهم  در انتخاب  یک سیستم اعلام حریق ، پایدار بودن آن سیستم در شرایط زمانی مختلف می باشد،اعلام حریق سایان ،همواره این امر مهم را مدنظر  قرار  داده و در کیفیت محصولات  تولیدی خود از تمام عوامل بهره جسته است.

برخی از ویژگی هایی که انتخاب اعلام حریق سایان را آسان می کنند عبارتند از :

  • مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی
  • حذف ناپایداری های زود گذر
  • دارای بدنه مقاوم در برابر ارتعاش و ضربه
  • مقاوم در برابر تداخل های الکترو مغناطیسی
  • دارای مدارات با تکنولوژی SMD و مکانیزه
  • مقاوم در برابر تخلیه الکتریسیته ساکن
  • دارای گارانتی و خدمات پس از فروش گسترده

 

حذف هزینه حمل و گمرکی دو عامل اصلی برای رقابتی بودن قیمت محصولات اعلام حریق  سایان در مقایسه با رقبای اروپایی خود می باشد که این امر مهم نیز انتخاب را برای مصرف کنندگان گرامی آسان می کند.

برخورداری از زندگی ایمن با محصولات استاندارد و با کیفیت حق شماست.

پنتا با ارائه کالا و خدمات ، در سریع ترین زمان ممکن ، همواره در کنار شماست.

شایان ذکر است فروشگاه پنتا دارای نماد اعتماد دو ستاره بوده و علاوه بر فروش آنلاین امکان خرید  حضوری را نیز برای شما عزیزان فراهم نموده است.

مشاوره تلفنی