معرفی دزدگیر کلاسیک

دزدگیر اماکن کلاسیک یکی از مهم‌ترین انواع محصولات حفاظتی در ساختمان‌ها است؛ این محصول می‌تواند با کارکرد ساده اما کاربردی خود امنیت ساختمان شما را تا اندازه‌ی زیادی بالا ببرد.

در این نوع از دزدگیرها سنسورهای خاصی به کار گرفته شده است که با تشخیص حرکت، ضربه یا هر نوع محرک فعال کننده‌ی دیگری به کار می‌افتند و فعالیت خاصی که برای آن‌ها تعریف شده است را اجرایی می کنند؛ بطور مثال آژیر خطر را به صدا در می‌آورند، به شماره مشخصی تماس می‌گیرند و یا به آن پیامک می‌فرستند.

این نوع از حسگرها را می‌توانید در هر جای ساختمان خود مانند ورودی‌ها، راهروها، بالکن و غیره نصب نمایید تا تمامی مناطق در معرض خطر را پوشش داده باشید.

دزدگیر اماکن کلاسیک محصولات گوناگونی مانند چشمی دزدگیر، تلفن کننده، باتری و کنترل پنل دستگاه مرکزی دزدگیر را ارائه می‌کند و شما می‌توانید پس از مشاوره با کارشناسان پنتا و با توجه به نوع ساختمان خود بهترین دزدگیر منزل کلاسیک را به تعداد دلخواه انتخاب کرده و سپس سفارش بدهید.

 

انواع مرکز دزدگیر کلاسیک

شرکت کلاسیک تاکنون چندین مورد مرکز دزدگیر معرفی نموده است که هر یک از آن‌ها قابلیت‌های خاصی را به همراه داشته‌اند.

در حال حاضر این شرکت دو مرکز دزدگیر را در سبد محصولات خود جای داده است و تنها تفاوت این دو مرکز دزدگیر در نوع ریموت دستگاهها می باشد؛

 به گونه ای که ریموت مرکز دزدگیر کلاسیک Z4 ULTRA ساخت داخل کشور است و برد ریموتهای آن  تا حداکثر 50 متر می‌رسد و دستگاه Z4 PRO Gigacode دارای نوعی ریموت آنتن دار است که برد ریموت بیشتری دارد و  مسافتی تا حدود 100 متر را پشتیبانی می کند.

مرکز دزدگیر کلاسیک دارای 4 زون با سیم است که هر یک کاربرد خاصی دارد. همچنین این دستگاه بجز زون با سیم نیز می‌تواند از 15 سنسور بیسیم پشتیبانی نماید.

سیستم رمزنگاری دستگاه 64 بیتی متغیر است که باعث می شود تنها مرکز دزدگیر با ریموت فابریک خودش عمل نماید.

البته می توان به مرکز دزدگیر کلاسیک تا تعداد 15 عدد چشمی را نیز اضافه نمود.

 

انتقال پیام با استفاده از تلفن کننده‌ی کلاسیک 

شما می‌توانید با استفاده از تلفن کننده‌ی کلاسیک به سادگی و سهولت از اتفاقاتی که در منزل، محل کار و یا هر جای حائز اهمیت دیگری که رخ می‌دهد مطلع بشوید.

همان‌طور که از نام آن  قابل حدس است این تلفن کننده می‌تواند با استفاده از خط ثابت و یا انواع سیم کارت، با شماره تلفنی که از قبل بر روی آن تعریف شده است ارتباط برقرار کند.

 این ارتباط می‌تواند به صورت تماس تلفنی و یا ارسال متن خاص از پیش تعیین شده‌ای به صورت پیامک باشد.

بعلاوه متن این پیامک می‌تواند با توجه به نوع تحریک قابل تنظیم و یا تغییر باشد.

شما می توانید سه خروجی را با استفاده از پیامک کنترل کنید و یا اینکه وسایل را به وسیله‌ی پیامک خاموش و یا روشن کنید.

ویژگی قابل توجه دیگر اینکه تا 50 حافظه تلفن را می‌توانید در آن ذخیره کنید به علاوه اینکه این امکان را خواهید داشت که تا 20 ثانیه پیام را نیز بر روی آن ضبط کنید.

 

تلفن کننده‌ی کلاسیک G1-ULTRA-V4 

تلفن کننده‌ی کلاسیک نامبرده تنها محصول سیم کارتی شرکت کلاسیک است. شایان ذکر است که قابلیت‌های این تلفن کننده به قدری مناسب است که سیستم دزدگیر اماکن منزل را از یک سیستم ساده به یک محصول هوشمند  مبدل می‌سازد.

 این تلفن کننده قادر است بجز اتصال به سیم کارت به خط تلفن ثابت نیز متصل شود.

حال آن‌که پشتیبانی از سیم کارت این امکان را برای دستگاه فراهم می آورد تا مصرف کننده این سیستم بتواند از راه دور نیز سیستم را فعال یا غیرفعال نماید.

از جمله امکانات دیگر تلفن کننده سیم کارتی می‌توان به این اشاره کرد که چهار رله اضافی دارد تا بتوان از راه دور به کمک پیامک یا با اپلیکیشن موبایلی دزدگیر، آن‌ها را فعال نمود.

آژیر و بلندگو 

شرکت کلاسیک به طور خاص هیچ نوع آژیر، بلندگو و یا سیرن دزدگیری را تولید نمی‌کند.

این قبیل قطعات فعلاً توسط شرکت‌های دیگر تولید می‌شود و می‌توان آن‌ها را به راحتی از بازار و یا فروشگاه‌های اینترنتی تهیه کرد و برای مقصود مدنظر مورد استفاده قرار داد.

از آژیرها در وات‌ها (توان ها)ی مختلف موجود می‌باشد که هر چه وات یا توان مصرفی آن بالاتر باشد صدای بیشتری را تولید می‌نماید.

 

قیمت دزدگیر اماکن کلاسیک 

همانطور که دیدیم دزدگیر کلاسیک و متعلقات آن جزو بهترین انتخاب ها به شمار می رود و شما می‌توانید به سادگی آن را برای امنیت ساختمان خود استفاده کنید. قیمت دزدگیر کلاسیک در رده متوسط ها قرار می‌گیرد و احتمالا برای خرید آن با مشکلی مواجه نخواهید شد. کیفیت دزدگیرهای کلاسیک در مقایسه با قیمتی که ارائه می‌دهد بسیار معقول به نظر می رسد و در صورتی که قصد خرید دزدگیر اماکن با کیفیت و با قیمت مناسب را دارید، استفاده از این برند پیشنهاد می‌شود.

 

 

گارانتی دزدگیر کلاسیک

با خرید دزدگیر کلاسیک خواهید توانست از گارانتی معتبر یک ساله‌ی آن بهره‌مند شوید. این ضمانت برای عموم محصولات شرکت کلاسیک در همین حدود است و شایان ذکر است که در خرید این قبیل محصولات نبایست انتظار بالایی از مدت زمان گارانتی داشته باشیم.

البته لازم است به خاطر داشته باشید که گارانتی کوتاه مدت الزاماً به معنای پایین بودنِ کیفیت نیست و این امر باید با کارکرد محصول قیاس شود.

خرید دزدگیر کلاسیک از سایت پنتا 

در وب سایت شرکت پنتا به آدرسhttps://Panta.ir می‌توانید دزدگیر کلاسیک مناسب خود را تهیه کنید. پنتا محصولات دزدگیر اماکن کلاسیک را با گارانتی، قیمت و زمان ارسال مناسب تقدیم شما می‌نماید.‌‌

 

 

دزدگیر اماکن کلاسیک یکی از مهم ترین محصولات حفاظتی در ساختمان ها است که می تواند با کارکرد ساده اما کاربردی خود امنیت ساختمان شما را تا اندازه زیادی بالا ببرد. در این دزدگیر ها سنسور های خاصی به کار رفته است که با تشخیص حرکت، ضربه یا هر محرک فعال کننده دیگری به کار می افتند و فعالیت خاصی که برای آن ها تعریف شده را اجرایی می کند، برای مثال آژیر خطر را به صدا در می آورند، به شماره مشخصی تلفن می کنند و یا پیامک می فرستند.

همانطور که دیدیم دزدگیر کلاسیک و متعلقات آن جزو بهترین انتخاب ها به شمار می رود و شما می توانید به سادگی آن را برای امنیت ساختمان خود استفاده کنید. قیمت دزدگیر کلاسیک در رده متوسط ها قرار می گیرد و احتمالا برای خرید آن با مشکلی مواجه نخواهید شد. کیفیت دزدگیر های کلاسیک در مقایسه با قیمتی که ارائه می دهد بسیار معقول به نظر می رسد و در صورتی که قصد خرید دزدگیر اماکن با کیفیت و با قیمت مناسب را دارید، استفاده از این برند پیشنهاد می شود.

با خرید دزدگیر کلاسیک می توانید از گارانتی 1 ساله آن بهره مند شوید. این ضمانت برای عموم محصولات در همین حدود است و انتظار بالایی از مدت زمان گارانتی نباید داشته باشیم. البته به خاطر داشته باشید که گارانتی کوتاه مدت الزما به معنای پایین بودنِ کیفیت نیست و باید با کارکرد محصول قیاس شود.

اتمام موحودی
۱۴۰,۰۰۰ تومان
اتمام موحودی