دزدگیر پارادکس 

شرکت پارادوکس در طراحی و تولید محصولات خود، محصولی خلق نموده با نام تلفن کننده پارادوکس PARADOX VDMP3. تلفن کننده پارادوکس بصورت ماژول الکترونیکی بوده که قابل نصب بر روی تمامی دستگاه های مرکزی دزدگیر پارادوکس می باشد. این برد از طریق سوکت با دستگاه های مرکزی ارتباط برقرار می کند.

 

قیمت دزدگیر پارادوکس

از سال 1989 این اهداف، باعث توسعه محصولات انقلابی شده اند. آغاز فعالیت این شرکت با خط تولید بسیار تاثیر گذار سنسور های حرکتی بوده است که همچنان حق انحصاری استفاده از آن برای ساخت دیگر انواع دزدگیر پارادوکس مورد بهره برداری قرار می گیرد.

در سال 1996، دزدگیر اماکن پارادوکس سری دیجیپلکس Digiplex از سری محصولات امنیتی خود را معرفی نمود. در سال 2001 این شرکت گستره وسیعی از محصولات بی سیم خود را به بازار عرضه کرد که شامل کنسول all-in-one ماژلان Magellan (که برنده جایزه طراحی شده) نیز می گردد. در طول سال های گذشته به تدریج تمرکز این شرکت معطوف به تولید محصولات نرم افزاری شده است. این شرکت در سال 2007 شروع به بازطراحی و تغییر محصولات قبلی خود شامل سری MG, SP و EVO به پلتفرم جدید نمود.

همچنین این شرکت ماژول های حرفه ای ارتباطی خود را با استفاده از GMS, IP و سخت افزار هایی با قابلیت به روز رسانی معرفی کرده است. به این ترتیب قیمت دزدگیر پارادوکس با توجه به مشخصه های آن، معقول به نظر می رسد.

گارانتی دزدگیر پارادوکس

محصولات پارادوکس کانادا تنها به وسیله نمایندگی های معتبر در بیش از 100 کشور دنیا عرضه می گردد و بیشتر این نمایندگی ها تنها محصولات پارادوکس را عرضه می کنند؛ این، موضوعی اطمینان بخش برای دریافت توجهات خاص پارادوکس در اقصی نقاط دنیاست. حرکت رو به جلوی این شرکت تنها از طریق فروش دزدگیر اماکن انجام نمی گیرد، بلکه برقراری ارتباط و حمایت از توزیع کنندگان باعث این رخداد شده است.

پارادوکس با افتخار اعلام می دارد که بیش از 90% توزیع کنندگانی که از دهه 1980 همکاری خود را با این شرکت شروع کرده اند، همچنان وفادارانه به فعالیت خود ادامه می دهند. هرساله بخش عظیمی از سرمایه شرکت پارادوکس در بخش تحقیق و توسعه مورد استفاده قرار می گیرد. تمرکز این شرکت بر «آینده» است و هدف آن بهبود محصولات گذشته و سازگاری با فن آوری های در حال تغییر و استاندارد های جدید زندگی مدرن می باشد. چالش اصلی تیم رو به گسترش R&D پارادوکس، تولید محصولاتی نوآورانه با استفاده ای آسان است که هر دو جنبه تکنولوژیِ به روز و البته زیبایی را در بر بگیرد.

 

 

شرکت پارادوکس تولید کننده محصولات حفاظت و ایمنی از جمله انواع دزدگیر پارادوکس می باشد که در فضاهایی مانند بانک ها، مراکز نظامی و دولتی، منازل و همینطور اماکنی که نیاز بالایی به امنیت دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت پارادوکس خدمت رسانی و ساخت محصولاتی با کیفیت بالا و خلاقانه برای مشتریان خود در سر تا سر دنیا را هدف اصلی خود به شمار می آورد. این شرکت با در نظر داشتن گروه مشتریان، کارمندان و طراحان خود، هدف را بر تجمیع این گروه ها و ساخت یک تیم متحد گذاشته است. Paradox به عنوان یک شرکت خصوصی، چشم انداز خود را تنها در کسب سود های کوتاه مدت نمی بیند، بلکه مفتخر است که در راستای نیل به اهدافی سنتی تر، نیروی محرکه خود را «میل زیاد به طراحی و ساخت محصولاتی نوآورانه تر» می بیند؛ این مهم تنها با درک نیاز های مشتریان و دریافت بازخورد نظرات آنان ممکن می گردد.

محصولات پارادوکس کانادا تنها به وسیله نمایندگی های معتبر در بیش از 100 کشور دنیا عرضه می گردد و بیشتر این نمایندگی ها تنها محصولات پارادوکس را عرضه می کنند؛ این، موضوعی اطمینان بخش برای دریافت توجهات خاص پارادوکس در اقصی نقاط دنیاست. حرکت رو به جلوی این شرکت تنها از طریق فروش دزدگیر اماکن انجام نمی گیرد، بلکه برقراری ارتباط و حمایت از توزیع کنندگان باعث این رخداد شده است. پارادوکس با افتخار اعلام می دارد که بیش از 90% توزیع کنندگانی که از دهه 1980 همکاری خود را با این شرکت شروع کرده اند، همچنان وفادارانه به فعالیت خود ادامه می دهند. هرساله بخش عظیمی از سرمایه شرکت پارادوکس در بخش تحقیق و توسعه مورد استفاده قرار می گیرد. تمرکز این شرکت بر «آینده» است و هدف آن بهبود محصولات گذشته و سازگاری با فن آوری های در حال تغییر و استاندارد های جدید زندگی مدرن می باشد. چالش اصلی تیم رو به گسترش R&D پارادوکس، تولید محصولاتی نوآورانه با استفاده ای آسان است که هر دو جنبه تکنولوژیِ به روز و البته زیبایی را در بر بگیرد.

از سال 1989 این اهداف، باعث توسعه محصولات انقلابی شده اند. آغاز فعالیت این شرکت با خط تولید بسیار تاثیر گذار سنسور های حرکتی بوده است که همچنان حق انحصاری استفاده از آن برای ساخت دیگر انواع دزدگیر پارادوکس مورد بهره برداری قرار می گیرد. در سال 1996، دزدگیر اماکن پارادوکس سری دیجیپلکس Digiplex از سری محصولات امنیتی خود را معرفی نمود. در سال 2001 این شرکت گستره وسیعی از محصولات بی سیم خود را به بازار عرضه کرد که شامل کنسول all-in-one ماژلان Magellan (که برنده جایزه طراحی شده) نیز می گردد. در طول سال های گذشته به تدریج تمرکز این شرکت معطوف به تولید محصولات نرم افزاری شده است. این شرکت در سال 2007 شروع به بازطراحی و تغییر محصولات قبلی خود شامل سری MG, SP و EVO به پلتفرم جدید نمود. همچنین این شرکت ماژول های حرفه ای ارتباطی خود را با استفاده از GMS, IP و سخت افزار هایی با قابلیت به روز رسانی معرفی کرده است. به این ترتیب قیمت دزدگیر پارادوکس با توجه به مشخصه های آن، معقول به نظر می رسد

 

همانطور که می دانید برندهای مختلفی از دزدگیر اماکن می توان در بازار این محصولات مشاهده کرد. هر چند این دزدگیرها اکثراً کارایی مشابهی دارند و تقریباً می توان آنها را مانند هم دانست ولی دزدگیر اماکن پارادوکس یک سری مزایای خاص دارد که آن را منحصر به فرد کرده است.

دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox محصول کشور کانادا است و کیفیت بسیار بالایی دارد که کارایی آن را بیشتر کرده است.

این دزدگیر اماکن دارای سیستم ماژولار است که برای پشتیبانی از هر تجهیزاتی که دارد، به صورت جدا قطعه ای طراحی کرده است به همین علت دقت و کارایی دستگاه رشد بهتری داشته و بدون هیچ خطایی می تواند عمل کند. علاوه بر این دستگاه به دلیل ماژولار بودن می تواند از تجهیزات جانبی دیگری نیز استفاده کند و قابلیت پیشرفت بیشتری دارد؛ زیرا کاربر می تواند قابلیت های جدیدی به آن اضافه کند. بدین ترتیب هماهنگی و تجهیزاتی که در این سیستم اضافه می شوند بیشتر می شود و ارتباطات تجهیزات به صورت امن تری انجام می گیرد.

مشاوره تلفنی