تماس با پنتا

 

برای پیگیری یا سوال درباره سفارش و ارسال پیام بهتر است از فرم زیر استفاده کنید.

 
 

 
 

شما روزهای شنبه تا چهارشنبه مابین ساعت ۹ الی ۱۸ و روزهای پنج شنبه مابین ساعت ۹ الی ۱۳ میتوانید با شمارهای پنتا  تماس حاصل فرمایید و هر گونه راهنمایی برای نصب و راه اندازی و ایرادهای فنی خود را از داخلی فنی بپرسید .
 
تلفن تماس و فکس: ۳۳۹۹۶۶۲۶ – ۰۲۱ 
 

 

نشانی:

استان تهران – شهر تهران – خیابان لاله زار جنوبی – پاساژ اخوان – شماره ۸۰

مرکز امور مشتریان:

لطفاً کالا را برای بازگرداندن و ارسال آن به خدمات پس از فروش فروشگاه پنتا از طریق پست، تنها به کد پستی ۱۱۴۴۸۳۵۳۵۳ ارسال نمایید.

لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس گرفته و از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش فروشگاه پنتا جداً، خودداری کنید

ایمیل سازمانی فروشگاه پنتا:info@pantasecurity.com

توجه داشته باشید که ۵۰۰۰۴۰۰۰۹۴۰۷۵۴ تنها شماره‌ای است که فروشگاه پنتا از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه پنتا، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه پنتا است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@pantasecurity.com اطلاع دهید.
همچنین ۵۰۰۰۴۰۰۰۹۴۰۷۵۴، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه فروشگاه پنتا را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

لطفا برای امتیاز دادن به این مطلب کلیک نمایید
[Total: 1 Average: 5]