اعلام حریق سنس

سیستم اعلام حریق سنس

اعلام حریق سنس Sens

سیستم اعلام حریق سنس در سال ۱۳۸۷ و در شهر تبریز با هدف تولید و توزیع سیستم های اعلام حریق فعالیت خود را آغاز نمود و یکی از برندهای اعلام حریق می‌باشد.

این شرکت در ابتدا به طراحی و تولید اعلام حریق متعارف و پس از آن به طراحی و تولید اعلام حریق آدرس پذیر روی آورد.

از آنجائی که برند اعلام حریق سنس اولین دارنده آزمایشگاه اعلام حریق و همچنین دارنده گواهینامه ISO می باشد، موفق گردیده علاوه بر توزیع محصولات خود به ۳۱ استان ایران، اعلام حریق سنس را به کشور ترکیه نیز صادر نماید.

طراحی زیبا، کیفیت خوب و مطمئن تجهیزات، داشتن تائیدیه سازمان آتش نشانی، حمایت از تولیدات ایرانی، داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش و قیمت ارزان، این ها فاکتورهایی هستند که باعث گردیده تا شرکت پنتا محصولات اعلام حریق سنس را به کاربران عزیز ارائه نماید.

 

 

آژیر اعلام حریق سنس RSF-90

طراحی هوشمندانه واژه ایست در خور این محصول. آژیر اعلام حریق سنس به دلیل داشتن دو فاکتور طراحی زیبا و به روز و همچنین داشتن صدای قوی، موجب گردیده تا مورد قبول و تائید کارشناسان سیستم اعلام حریق قرار گیرد.

برند سنس به دلیل استفاده هوشمندانه از تکنولوژی پیزو در خلق این اثر خود توانسته بیشترین توان صوتی را برای سیستم اعلام حریق ایجاد نماید، کاری که کمترین برند خارجی موفق به تولید آن گردیده.

آژیر اعلام حریق سنس مدل RSF-90 به دلیل نوع طراحی ظاهری، قابلیت نصب دیواری و سقفی را دارد و نیز مورد استقبال محیط های مسکونی و تجاری قرار گرفته است.

آژیر اعلام حریق سنس با توجه به قیمت مناسب آن ، پیشنهاد ویژه پنتا برای تمامی خریداران و کاربران گرامی سیستم اعلام حریق می باشد.

    آژیر اعلام حریق سنس  

آژیر فلاشر اعلام حریق سنس RSF-91

آژیر فلاشر سنس به دلیل داشتن  طراحی زیبا و همچنین استفاده از پیزو داخلی، دارای نور و صدای زیادی می باشد.

دقیقاً دو فاکتور مهمی که در آژیر فلاشر های اعلام حریق مورد نظر کارشناسان فنی بوده، داشتن صدای قوی برای اعلام وقوع حریق و داشتن نور قوی به منظور اعلام وقوع حریق به تمام کاربران مخصوصاً افراد ناشنوا در محیط.

طراحی زیبا، پخش صدا و نور قوی در محیط، یکسان بودن پایه آن ها با دتکتورهای سری ۱۰۰، کیفیت بالا و قیمت مناسب، این ها همه از خصوصیات بارز آژیــــر فلاشر اعلام حریق سنس می باشد که  چشم هر بیننده ای به آن خیره گردیده.

 

آژیر و فلاشر سنس

 

دتکتور دودی اعلام حریق سنس SD-101

دتکتور دودی سنس مدل SD-101 در واقع یک دتکتور هوشمند است و به دلیل استفاده از یک پردازشگر میکروپروسسوری دارای حساسیت بالایی نسبت به انواع دود می باشد.

اعلام حریق سنس در خلق این مینیاتور خود اوج هنر و تکنولوژی را به کار گرفته و ظاهر زیبای این دتکتور دودی هوشمند سنس ، چشم هر بیننده ای را خیره می سازد.

ویژگی هایی همچون:

طراحی به روز و زیبا، حذف هر گونه نویز و آلارم خطا، تکنولوژی تولید SMD،  جریان مصرفی کم، تشخیص سریع دود، کیفیت بالا با گارانتی و خدمات پس از فروش و قیمت مناسب اینها انگیزه خرید را برای هر کاربری به ارمغان خواهد آورد.

طراحی به روز و هوشمندانه دتکتور دودی سنس، تحسین هر بیننده و کاربری را بر می انگیزد، این دتکتور دودی نیز همانند سایر دتکتورهای دودی از تکنولوژی مادون قرمز و شکست نور حاصل از دود موجود در محیط بهره برده است.

دتکتور دودی اعلام حریق سنس مدل SD-101 در مکان هایی که حریق آنها دارای دود و یا مواد دودزا هستند کاربرد دارد که از آن جمله می توان محل های مسکونی و تجاری را نام برد. دتکتور دودی Sens به دلیل داشتن تائیدیه سازمان آتش نشانی و برخورداری از کیفیت بالا و گارانتی و خدمات آن، مورد استقبال کارشناسان و کاربران سیستم اعلام حریق قرار گرفته است.

دتکتور دوی اعلام حریق سنس

 

دتکتور حرارتی اعلام حریق سنس HD-101

دتکتور حرارتی سنس مدل HD-101 در واقع یک دتکتور حرارتی از نوع ثابت می باشد و کاربرد آن در محل هایی که تغییرات دما و مواد دودزا وجود دارد مناسب می باشد.

دتکتور حرارتی سنس به دلیل داشتن یک حسگر یا سنسور حساس به دما، چنانچه دمای محیط بیشتر از ۷۰ درجه سانتیگراد برسد به حالت آلارم رفته و وقوع حریق را به کنترل پنل مرکزی اعلام می کند.

شایان ذکر است دتکتورهای حرارتی سنس به دلیل داشتن تائیدیه سازمان آتش نشانی مورد استقبال مجریان و کاربران اعلام حریق قرار گرفته است.

دتکتور حرارتی اعلام حریق سنس

 

دتکتور گازی اعلام حریق سنس GD-101

دتکتور گاز سنس در واقع یک دتکتور گازی دو منظوره است که قابلیت تشخیص گاز منوکسیدکربن و گاز طبیعی را دارد.

برند سنس به منظور بهره گیری از سنسور الکترو شیمیایی برای گاز دتکتور اعلام حریق سنس مدل GD-101 توانسته کیفیت و اطمینان خاطر را برای کاربران و مجریان سیستم اعلام حریق به ارمغان آورد. دتکتور گازی سنس قابلیت کار با ولتاژ ۲۴ ولت را داشته و مناسب برای نصب به صورت سقفی می باشد.

سنس به دلیل داشتن قیمت مناسب و ترکیبی بودن  این مخلوق خود ، سهم زیادی از فروش این نوع دتکتور را در بازار اعلام حریق به خود اختصاص داده است.

پنتا به عنوان حامی تولیدات ایرانی خوب، این محصول را با گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می نماید.

گاز دتکتور سنس

 

دتکتور مولتی اعلام حریق سنس MD-101

چنانچه به دنبال یک دتکتور ترکیبی دودی و حرارتی برای حفاظت از حریق می باشید، سنس پیشنهاد ویژه ای برای شما دارد.

خالق دتکتور مولتی اعلام حریق مدل MD-101 در خلق اثر خود از دو سنسور دودی و حرارتی بهره برده و کاربرد این ابر محصول خود را در محیط هایی که احتمال آتش سوزی از نوع دودزا و یا دارای گرما هستند بـــــه شما کاربران، کارشناسان و مجریان سیستم اعلام حریق معرفی می نماید.

شایان ذکر است سنسور دودی به کار گرفته شده در مولتی دتکتور سنس ، از نوع فتوالکتریک و سنسور حرارتی آن از نوع حرارتی ثابت می باشد.

قیمت مناسب، تکنولوژی دتکتور ترکیبی، طراحی زیبا، گارانتی و خدمات پس از فروش از مزایای دتکتور های مولتی سنس میباشد.

دتکتور مولتی یا ترکیبی اعلام حریق سنس

 

شاسی اعلام حریق سنس RC-100

هر آن چه که از یک شاسی یا شستی اعلام حریق انتظار دارید، در شاسی حریق سنس خواهید یافت.

شاسی اعلام حریق سنس مدل RC-100 یک شاسی نشکن یا قابل ریست است که تست و برگشت پذیری آن را آسان خواهد نمود.

شستی سنس دارای یک چراغ نشانگر LED می باشد که در صورت عمل کردن، محل شاسی را به اپراتور نشان می دهد.

شاسی اعلام حریق Sens به دلیل داشتن کیفیت بالا، ظاهری زیبا، داشتن تائیدیه سازمان آتش نشانی و قیمت مناسب دقیقاً همان محصولی است که شما جویای آن هستید.

شاسی اعلام حریق سنس

 

کنترل پنل مرکزی اعلام حریق سنس PC-5

کنترل پنل های اعلام حریق سنس سری PC-5 از ۲ الی ۱۲ زون طراحی، تولید و در اختیار مصرف کنندگان سیستم اعلام حریق قرار گرفته است.

برند سنس از تکنولوژی مونتاژ با قطعات SMD و بهره گیری از سیستم رباتیک در خلق این اثر هوشمند خود بهره برده است.

طراحی زیبا و به روز این مرکز کنترل های اعلام حریق که برگرفته از نظرات کارشناسان و کاربران می باشد، باعث گردیده تا این مینیاتور اعلام حریق سنس در میان رقبای خود یک سر و گردن بالاتر قرار گیرد.

مورد تائید بودن سازمان آتش نشانی، مطابق با استاندارد EN 54، مجهز بودن به مدار هوشمند، کیفیت فنی بالا، داشتن گـــارانتی و خدمات پس از فروش و همچنین داشتن قیمت مناسب، این ها گوشه ای از ویژگی های برتر این محصول اعلام حریق سنس می باشد و باعث گردیده که کنترل پنل های اعلام حریق سنس از محبوبیت خاصی در بازار برخوردار گردیده باشد.

پنل اعلام حریق سنس

کنترل پنل اعلام حریق سنس MC-5

اوج هنر و تکنولوژی در این سری پنل های اعلام حریق سنس به خوبی پدیدار است، سنس وسعت ساختمان ها و پروژه های وسیع را در نظر گرفته و دست به خلق کنترل پنل های حریق سری MC-5 زده است. این مرکز کنترل های اعلام حریق از ۲ الی ۲۴ زون تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است.

برند اعلام حریق سنس فاکتورهایی همچون طراحی ظاهری ، کیفیت و راندمان بالا، داشتن تائیدیه سازمان آتش نشانی، امکان تست مهنـــدسی یک نفره، دارا بودن خروجی های متفاوت برای بهره برداری بیشتر از سیستم و قیمت مناسب را در ارائه کنترل پنل های MC-5 در نظر گرفته، از این رو این پنل ها توانسته اند سهم فروش بالایی را به خود اختصاص دهند.

چنانچه شما هم به دنبال یک سیستم کارآمد، مطمئن و ارزان هستید، سنس پیشنهاد خوبیست. به پنتا اعتماد کنید و از مزایای محصولات سنس برخوردار شوید.

کنترل پنل اعلام حریق سنس

 

 

چراغ ریموت سردر اعلام حریق سنس RX-99

ریموت اندیکاتورهای تولیدی سنس با ظاهری زیبا و با رویکرد سازگاری با انواع دتکتورهای اعلام حریق طراحی و تولید گردیده اند.

این چراع سردرها از نوع چهارگوش و با لامپ LED پرنور، بیشترین بازدهی را در اعلام محل حریق دارند.

هماهنگی بـــا استاندارد EN 54 و قیمت مناسب از ویژگی های بارز چراغ ریموت های سنس می باشد.

چراغ ریموت اعلام حریق سنس ریموت ایندیکیتور

 

لطفا برای امتیاز دادن به این مطلب کلیک نمایید
[Total: 80 Average: 4.5]

One thought on “اعلام حریق سنس

  1. اشتراک ها: برندهای دتکتور اعلام حریق | انواع دتکتور اعلام حریق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی