معرفی کامل دزدگیر پارادوکس (Paradox)

دزدگیر سایلکس با تلفن کننده

دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox جزء انواع سیستم‌های الکترونیکی است که امروزه به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این دستگاه‌ها امنیت اماکن مختلف را تا حد زیادی بالا می‌برند و یک فاکتور اساسی برای هر مجتمع تجاری یا مسکونی محسوب می شود.

چرا که سوءاستفاده‌های زیادی ممکن است از اماکن مختلف صورت گیرد و سرقت یا تخریب آن‌ها به هر علتی صورت گیرد.

شرکت تولیدی پارادوکس بهترین تجهیزات را برای این زمینه فراهم کرده است و مدل های مختلفی از این تجهیزات را شامل می شود.

این نوع سیستم‌های الکترونیکی دزدگیر، دارای یک کنترل‌کننده و هماهنگ‌کننده است که دستورات لازم را می‌توان بر روی آن اجرا کرد.

همچنین دستگاه مرکزی آن نیز دارای یک کنترل پنل است که فرماندهی کلیهٔ امور را بر عهده دارد.

دزدگیر پارادوکس یکی از بهترین انواع موجود در سبد محصولات حفاظت ساختمانی است که طی مدت کمی پس از عرضه، با کیفیت و تنوع بالا جای خود را در میان سبد خرید کاربران پیدا کرده است.

در میان سری های مختلف موجود از دزدگیر پارادوکس خواهید توانست مناسب‌ترین گزینه را با توجه به شرایط ساختمان مدنظر خود انتخاب و تهیه کنید.

چگونگی عملکرد دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox

این دستگاه‌ها پس از این‌که در نقاط مختلف یک محل نصب می‌شوند، تنظیمات لازم بر روی آن ها اجرا شده و سنسورهای مختلفی که روی‌آنپها سوار شده است، فعال می‌شود.

به همین علت است که هنگام حضور کسی در محل این سنسورهای چشمی به صورت دقیق آن را حس می‌کنند و به روش‌های مختلفی این حضور را به سیستم مرکزی اطلاع می‌دهند.

اطلاع‌رسانی یا به صورت وایرلس (بی‌سیم) و یا باسیم انجام می‌گیرد؛ سپس سیستم مرکزی دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox به کمک تنظیماتی که بر روی آن اجرا شده است، آژیر را به صدا در می‌آورد و یک پیامک به مالک ارسال می‌کند و حضور شخصی دیگر در خانه را به او اطلاع می‌دهد.

البته روش های مختلف برای اطلاع رسانی وجود دارد که ممکن این عمل با شماره گیری تلفن شهری انجام گیرد.

معمولاً یک اپلیکیشن نیز بر روی تلفن همراه یا هر دستگاه هوشمند دیگری که نزد مالک است وجود دارد و سیستم مرکزی تمامی فرمان‌هایی که از این طریق توسط مالک به دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox ارسال می‌کند را اجرا می کند.

این دستورات ممکن است شماره‌گیری پلیس و ثبت آدرس باشد یا قفل کردن تمامی درهای ورودی و …

معرفی کوتاه شرکت دزدگیر پارادوکس

شرکت دزدگیر  پارادوکس تولید کننده محصولات حفاظتی و ایمنی من جمله انواع دزدگیر پارادوکس می باشد که در مکان‌هایی مانند بانک‌ها، مراکز نظامی و یا دولتی، منازل و ایضا محل‌هایی که نیاز به امنیت بالایی دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت دزدگیر پارادوکس را هدف اصلی خود را خدمت‌رسانی و ساخت محصولاتی با کیفیت بالا و خلاقانه برای مشتریان خود در سرتاسر دنیا به شمار می آورد. این شرکت با در نظر داشتن نیازهای گروه مشتریان و به کارگیری کارمندان و طراحان خود، هدف را بر تجمیع این گروه‌ها و ساخت یک تیم متحد گذاشته است.

پارادوکس ( Paradox ) به عنوان یک شرکت خصوصی غایت خود را تنها در کسب سود در کوتاه مدت نمی‌بیند، بلکه مفتخر است که در راستای نیل به اهدافی سنتی‌تر، نیروی محرکهٔ خود را «تمایل به طراحی و ساخت محصولاتی نوآورانه‌تر» می‌بیند؛ و به این موضوع به خوبی‌ واقف است که این مقصد مهم تنها و تنها با درک نیازهای مشتریان و دریافت بازخورد از آنان محقق می‌گردد.

تنوع در محصولات دزدگیر پارادوکس

شرکت دزدگیر  پارادوکس به تاریخچهٔ خود می‌بالد و آن را با معرفی مجدد سنسورهای حرکتی ظریف و زیبا که آن را بیست سال پیش برای اولین بار معرفی کرده، نمایش داده است.

با تکنولوژی نوآورانه و خدمت‌رسانی شخصی از سال 1989 (1367 شمسی) تا به امروز، گروه پارادوکس با همکاری مشتریان و عرضه‌کنندگان خود، برای تحقق اهداف خود تلاش می کند؛ محصولات امنیتی این شرکت شامل انواع دزدگیر پارادوکس می‌گردد که در ادامه این مقاله به معرفی انواع سری‌های این محصول خواهیم پرداخت:

دزدگیر پارادوکس سری اسپکترا spectra

دزدگیر پارادوکس سری اسپکترا ( spectra ) ترکیبی از ویژگی‌های نو و حرفه‌ای را برای یک سیستم امنیتی خاص، با قابلیت به روزرسانی ارائه می‌دهد.

در این ارتباط اسپکترا می‌تواند با ماژول‌های توسعه و انواع ماژول‌های دسترسی، به صورت بی‌سیم و یا با سیمِ سخت، گسترش یافته و با تکنولوژی ارتباطی قابل اطمینان خود، یک سیستم امنیتی مطلوب برای نصب در اماکن مسکونی و یا تجاری به شمار رود؛ سیستمی که قادر خواهد بود تا تعداد 32 منطقه را تحت پوشش خود قرار دهد.

با معرفی سری SP پارادوکس در دسترس بودن پنل اسپکترا با ویژگی‌های بیشتر برای عرضه به مشتریان گسترش یافته است.

مانند StayD که زون‌های بیشتری را ارائه می‌دهد (قابل گسترش تا 32 زون)، PGM های بیشتر (قابل گسترش تا 16)، و پشتیبانی برای ماژول جدید GSM (سری PCS)، شماره‌گیر صوتی (VDMP3) و ماژول اینترنت (IP100).

با این ظرفیت به‌روزرسانی، دزدگیر پارادوکس سری Spectra SP این اجازه را به نصاب‌ها می‌دهد تا بدون سختی سیستم‌های خود را به سرعت، به سادگی و در محل، به‌روزرسانی کنند، به علاوه برای سهولت بیشتر در نصب، هر پنل Spectra SP می‌تواند از منوی easy to follow در برنامه‌های خود استفاده کند.

StayD باعث سهولت زندگی است و آن را با محافظت از کاربران در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته، بدون توقف در فرایند دستگاه، ایمن‌تر می سازد.

نوع StayD در تمام مدت به همراه شما زندگی می کند و از شما محافظت خواهد کرد.

این سری از دزدگیر اماکن پارادوکس قابلیت استفاده از چندین شماره تماس را دارند:

سه شماره تماس برای مرکز مانیتورینگ، پنج شماره تماس شخصی و یک شماره برای پیج کردن
همچنین این سری دزدگیر پارادوکس قابلیت پشتیبانی از فرمت‌های گزارش دهی CID & SIA را نیز دارد.

روش جدید زندگی با StayD که توسط دزدگیر پارادوکس سری Spectra SP پیشنهاد شده است را تجربه کنید!

دزدگیر پارادوکس سری ماژلان Magellan

دزدگیر پارادوکس سری ماژلان Magellan سبک زندگی جدیدی را معرفی می نماید. StayD سادگی و امنیت در زندگی را بدون خاموشی سیستم و کارکرد آن در تمام 24 ساعت شبانه روز و هر 7 روز هفته، افزایش می دهد.

این سیستم با قابلیت کارکرد همیشگی، از کاربر محافظت می کند!سیستم دزدگیر بی سیم ماژلان ترکیبی از امنیت، ارتباط بی‌سیم، نصب آسان و ویژگی‌های جذاب برای مشتریان است که قابلیت استفاده در تمامی اماکن مسکونی و تجاری کوچک را دارد.

دزدگیر پارادوکس سری ماژلان دارای ظرفیت به‌روزرسانی است و این اجازه را به نصاب خواهد داد که سیستم خود را بدون بروز هیچ‌گونه مشکلی، به سرعت، به سادگی و در محل، آپدیت کنند.

برای نصب و برنامه ریزی دزدگیر پارادوکس ماژلان می توان از منوی easy-to-follow بهره گرفت.
کنسول های ماژلان (MG6130/ MG6160/ MG6250) سیستم امنیتی بی‌سیم است که ویژگی‌های خاصی مثل مرکز پیام خانوادگی و رادیو FM با کیفیت بالای صدا را با امنیت بالا، استفاده آسان و ظاهری زیبا، ترکیب می‌کند.

دزدگیر پارادوکس سری ماژلان دارای کی پد هایی (KEY PAD) بی‌سیم با ویژگی حالت زنده (لایو مود) LIVE MODE هستند و می‌توان با استفاده از آن‌ها تصاویر زون‌ها و موقعیت سیستم را به صورت زنده دریافت و مشاهده کرد

گفتنی است این سیستم قابلیت پشتیبانی از 32 زون را دارد.

این نوع از دزدگیر پارادوکس دارای 3 شماره تماس برای مرکز مانیتورینگ، 5 شماره تماس شخصی و یک شماره پیج است. بعلاوه قابلیت پشتیبانی از فرمت های گزارش دهی SIA & CID را نیز دارد و می تواند تا 256 رویداد را در حافظهٔ خود ذخیره کند.

دزدگیر پارادوکس سری ای وی او دیجیپلکس EVO Digiplex

دزدگیر پارادوکس سری دیجیپلکس و دیجیپلکس ای وی او بالاترین میزان امنیت را در بانک‌ها، مراکز نظامی و دولتی، منازل مسکونی لوکس و هر مکانی که در آن حد بالایی از امنیت ضروری است ایجاد می‌کند.

این سیستم‌ها برای استفاده ساده‌تر طراحی شده‌اند و غالب ماژولی این سیستم‌ها باعث نصب ساده‌تر و سریع‌تر این سیستم‌ها شده است.

دزدگیر

دزدگیر پارادوکس سری دیجیپلکس

خواهید توانست سیستم خود را با اضافه کردن ماژول توسعه plug-and-play در هر مکانی و با هر ترکیبی، گسترش دهید.

ماژول‌ها در راحت ترین موقعیت مکانی، به combus مرتبط شده اند و سپس ورودی زون آن‌ها به منطقه مورد نظر انتقال داده می‌شود.

به علاوه تنها ورودی استفاده شده یک ماژول به زون‌ها در یک سیستم منتقل می‌گردند.

کلیدهای سوئیچ، ریموت کنترل‌ها و ورودی‌های بلا استفادهٔ ماژول، در زون‌ها استفاده نمی‌گردند.

پس از نصب، تمام ماژول‌های combus شامل سنسور‌های حرکتی، قابلیت برنامه‌ریزی شدن را دارند.

دزدگیر پاردوکس سری دیجیپلکس و دیجیپلکس ای وی او راه‌حل‌های کنترل دسترسی را وحدت می‌بخشند.
این سیستم اعلام خطر قادر است تا 32 درب را مدیریت کند و نظارت بر این درب‌ها می‌تواند شامل هر بخشی بشود.

همچنین می‌توانید از Winload و ENware برای مدیریت کاربران و کنترل دسترسی‌‌ها استفاده کنید. با ادغام امنیت و کنترل دسترسی، دیجیپلکس و دیجیپلکس ای وی او سطح امنیت را بسیار بالاتر می برد.

دزدگیر پارادوکس سری دیجیپلکس EVO سیستم امنیتی است که قابلیت پشتیبانی از افزونه تلفن کننده VDMP3 و ماژول ارتباط با اینترنت IP150 را داراست.

همچنین قابلیت ارتقاء سیستم عامل چند ماژول یکسان به طور همزمان و از طریق خط کام باس نیز امکان‌پذیر است.

سنسور دزدگیر پارادوکس Paradox Detectors

محصولات «سری تشخیص حرکت پارادوکس» ویژگی‌های حرفه‌ای و تکنولوژیهای انحصاری پارادوکس را همراه با یکدیگر ترکیب نموده است تا تشخیص حرکتی صحیح ارائه دهد و از بروز خطا در هنگام هشدار، جلوگیری به عمل آید.

این دتکتور ها شامل طیف وسیعی از سنسورهای تشخیص حرکت آنالوگ تا سنسورهای تشخیص حرکت دیجیتال (بدون ایجاد خطر برای حیوانات خانگی) می‌گردد. سنسور تشخیص حرکت پارادوکس را می‌توانید در هر موقعیتی استفاده کنید.

این ابزار که برای ایجاد بالاترین درجهٔ امنیت طراحی و تولید شده است، از سیستم‌های آنالوگ تا دیجیتال، با استفاده از IC دیجیتال که بر اساس ریزپردازنده‌ای پرقدرت و پرسرعت عمل می‌کند، به کار می‌روند.

با اجرای یک فرایندِ نرم‌افزار محور، سیگنال‌های ضعیف را تقویت و تبدیل می‌کند. این تکنولوژی منحصر به فرد باعث ازدیاد صحت و دقت زنگ هشدار می‌گردد.

این فرایند انحصاری سیگنال با پالس خودکار، انرژی سیگنال را به یک پالس خروجی تبدیل می‌کند تا اینکه بتواند توالی حرکت تشخیصی را با هشدار تطبیق دهد.

انرژی سیگنال‌ها اندازه‌گیری شده و در یک حافظه ذخیره می‌شود تا پایین‌ترین سطح انرژی دریافت گردد.
سپس پردازشگر برای ایجاد هشدار، سیگنال‌هایی را که با مشخصات درخواستی مطابقت ندارد را رد می کند.

در نهایت لازم است در نظر داشته باشید که شما می‌توانید برای دریافت لیست قیمت دزدگیر اماکن پارادوکس و همینطور خرید دزدگیر پارادوکس با همکاران ما در بخش فروش پنتا از بخش «تماس با ما» مشورت بگیرید.

مزایا و قیمت دزدگیر پارادوکس

از سال 1989 یا 1367 تاکنون، اهداف برشمرده شده برای شرکت پارادوکس باعث توسعهٔ محصولاتی انقلابی شده‌اند.

آغاز فعالیت این شرکت با خط تولید بسیار موثر سنسورهای حرکتی بوده است که همچنان حق انحصاری استفاده از آن برای ساخت دیگر انواع دزدگیر پارادوکس مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

در سال 1996 یا 1373، دزدگیر اماکن پارادوکس سری دیجیپلکس Digiplex از سری محصولات امنیتی خود را معرفی نمود.

در سال 2001 یا 1380 این شرکت گسترهٔ وسیعی از محصولات بی‌سیم خود را به بازار عرضه کرد که شامل کنسول all-in-one ماژلان Magellan (که برنده جایزه طراحی شده) نیز می‌گردد.

در طول سال‌های گذشته به تدریج تمرکز این شرکت معطوف به تولید محصولات نرم‌افزاری شده است.

این شرکت در سال 2007 شروع به بازطراحی (redesign) و تغییر محصولات قبلی خود شامل سری MG, SP و EVO به پلتفرم جدید نمود؛ همچنین این شرکت ماژول‌های حرفه‌ای ارتباطی خود را با استفاده از GSM, IP و سخت افزار هایی با قابلیت به‌روزرسانی معرفی کرده است.

به این ترتیب قیمت دزدگیر پارادوکس با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد آن، معقول و ‌منطقی به نظر می‌رسد.

دزدگیر سایلکس با تلفن کننده

گارانتی دزدگیر پارادوکس

محصولات پارادوکس کانادا تنها توسط نمایندگی‌های معتبر در بیش از 100 کشور دنیا عرضه می‌گردد و بیشتر این نمایندگی‌ها تنها محصولات پارادوکس را عرضه می کنند.

گزارهٔ فوق موضوعی اطمینان‌بخش برای دریافت توجهات خاص پارادوکس در نقاط مختلف دنیاست.

حرکت رو به جلوی این شرکت تنها از طریق فروش دزدگیر اماکن انجام نمی‌گیرد، بلکه برقراری ارتباط و حمایت از توزیع کنندگان باعث این توفیق شده است.

پارادوکس با افتخار اعلام می‌دارد که بیش از 90% توزیع کنندگانی که از دهه 1980 همکاری خود را با این شرکت شروع کرده‌اند، همچنان وفادارانه به فعالیت خود ادامه می دهند.

هرساله بخش عظیمی از سرمایه شرکت پارادوکس در بخش تحقیق و توسعه مورد استفاده قرار گرفته است.

تمرکز این شرکت بر «آینده» است و هدف آن بهبود محصولات گذشته و سازگاری با تکنولوژی‌های در حال تغییر و استانداردهای جدید زندگی مدرن می‌باشد.

چالش اصلی تیم رو به گسترش R&D پارادوکس، تولید محصولاتی خلاقانه با طریقهٔ استفاده‌ای آسان است که هر دو جنبهٔ تکنولوژیِ به روز و البته زیبایی بصری را دربر داشته باشد.

 

لطفا برای امتیاز دادن به این مطلب کلیک نمایید
[Total: 10 Average: 4.7]

دیدگاهتان را بنویسید